środa, 19 listopada 2014

Artpub Galeria zaprasza

na kolejny wernisaż online:
w piątek 21.11.2014, o godzinie 20:30Zbigniew Prządka, ur.1961 w Chorzowie, grafik, malarz, od 25 lat za granicą. 
Ulubił niewielkie formaty, na których w technice mieszanej (rysunek piórkiem, collage) stawia swój własny stempel - zwykle zdeformowane sylwetki ludzi o karykaturalnych twarzach. Inspiruje go ulica, reklama, kolorowe magazyny, literatura, muzyka, szczególnie rock and roll lat 60. 
Wiele jego prac ma drugie życie - jako książkowe ilustracje, a niektóre miniatury powiększone do znacznych rozmiarów, funkcjonują jako dekoracje teatralne.
O swojej twórczości mówi tak: fascynuje mnie absurdalnie logiczny chaos tego świata. Taki chaos ogarnia moje sylwetki, postaci, które rysuję i całe sytuacje, które są zagmatwane. Najbardziej lubię rysować podrabiane znaczki pocztowe. To sprawia mi prawie taką samą przyjemność jak picie alkoholu.


Zapraszamy do rozmowy on line.

Żeby wziąć udział w rozmowie, nie trzeba się nigdzie rejestrować.
„Instrukcja obsługi komentarzy" znajduje się na górze strony.

Zapraszamy też do obejrzenia poprzednich wystaw. Autorzy tych wystaw zaglądają co jakiś czas do galerii, więc komentarze napisane pod ich wystawami na pewno, będą przez nich przeczytane :)

http://artpubgaleria.blogspot.com/
Nasze wernisaże online dają możliwość kontaktu z osobami z odległych zakątków Polski, bez męczących podróży i wszystkiego co z tym związane.

Serdecznie zapraszamy
Redakcja Artpub Galerii

Powiedzcie znajomym!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

...no napisz coś...